GLASS & CERAMICS / Ceramics / Bowls 11211236

nr 1121 1236

BOWLS

4 pcs, China, wear, damages.

4 st, Kina

Condition: slitage, skador

600

SEK 150

Monday August 7 2017
at 19:38:14

2/8 16:42:34 1      100 kr
2/8 22:23:19 2      Vinnande bud